Այսօր: Շաբաթ, 20 Հուլիսի 2024թ.
Ախուրյանի համայնքապետարանի պաշտոնական կայք
Հյուրերի քանակը՝ 195
ՀՀ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔ
ԻՐԱԴԱՐՁՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
*
2024,Հուլիս 18 - Օգոստոս 18
«ԱՅԳԱԲԱՑ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ» ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆ ՀՈԳԵԲԱՆԻ ԹԱՓՈՒՐ ՊԱՇՏՈՆԸ ԶԲԱՂԵՑՆԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ՄՐՑՈՒՅԹ
2024,Հուլիս 10 - Օգոստոս 6
ՀԱՆՐԱՅԻՆ ԼՍՈՒՄ ԱԽՈՒՐՅԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՀԱՅԿԱՎԱՆ ԲՆԱԿԱՎԱՅՐՈՒՄ
2024,Հուլիս 9 - Օգոստոս 12
ՀՀ-ՈՒՄ ՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ԿՐԹՄԱՆ ԱԶԳԱՅԻՆ ԾՐԱԳՐԻ ՄԱՍԻՆ
2024,Հուլիս 4 - Օգոստոս 18
«ԿԱՄՈՅԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ» ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆ ԹԱՓՈՒՐ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐԸ ԶԲԱՂԵՑՆԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ՄՐՑՈՒՅԹ
2024,Հուլիս 3 - 31
ԲԱՍԵՆ ՎԱՐՉԱԿԱՆ ՏԱՐԱԾՔՈՒՄ ԳՏՆՎՈՂ ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՆԴԻՍԱՑՈՂ 15 ԿՏՈՐ ՀՈՂԵՐԻ ՎԱՐՁԱԿԱԼՈՒԹՅԱՆ ՄՐՑՈՒՅԹ
2024,Հուլիս 3 - Օգոստոս 2
ԱԽՈՒՐՅԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՄԱՐՎՈՂ ՀՈՂԵՐԻՑ ԱՃՈՒՐԴՈՎ ՀՈՂԱՄԱՍԵՐ ՕՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
2024,Հունիս 27 - Հուլիս 29
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ <<ԱՅԳԱԲԱՑ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ>> ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆ ՖԻԶԿՈՒԼՏՈՒՐԱՅԻ ՀՐԱՀԱՆԳՉԻ ԹԱՓՈՒՐ ՀԱՍՏԻՔԸ ԶԲԱՂԵՑՆԵԼՈՒ ՄՐՑՈՒՅԹԻ
2023,Դեկտեմբեր 4 - 2024,Դեկտեմբեր 28
ՀՈՂԻ ՀԱՐԿԻ,ԳՈՒՅՔԱՀԱՐԿԻ, ՏԵՂԱԿԱՆ ՏՈՒՐՔԵՐԻ և ՎՃԱՐՆԵՐԻ, ՎԱՐՁԱԿԱԼՈՒԹՅԱՆ ՎԱՐՁԱՎՃԱՐՆԵՐԻ ԱՊԱՌՔՆԵՐԸ ՎՃԱՐԵԼՈՒ ՎԵՐԱԲԵՐՅԱԼ
2018,Օգոստոս 10 - 2027,Օգոստոս 10

ՀԱՐՑՈՒՄ

 HyperLink
Համայնքային կառավարչական հիմնարկ
Պետական գրանցման ամսաթիվը`
  • Կոնտակտներ
  • Մանրամասներ
  • Հաշվառման տվյալներ
  • Բանկային տվյալներ
  • Հաստիքացուցակ
  • Աշխատակիցներ
  • Թափուր հաստիքներ
  • Կադրերի ռեզերվ
  • Ա/Հ Տեղեկագիր
  • Փաստաթղթեր
Իրավաբանական հասցե
Գործունեության հասցե(ներ)
ՀՀ Շիրակի մարզ, գ.Ախուրյան, Գյումրու խճուղի 42
Կազմակերպության տեսակ
Տեղակայվածությունը քարտեզի վրա
Փոստային դասիչ (ինդեքս)
Հեռախոս(ներ)    
0312 70885 , 0312 70303
Գտնվելու վայրը քարտեզի վրա      
Էլ. փոստ          
Հղում
akhuryan.am      
Աշխ. օրեր
Աշխ. ժամեր

Պետական գրանցման համար
ՀՎՀՀ
Ապահովադրի հաշվառման համար
Բանկի անվանումըՀաշվեհամարԱրժույթըՆկարագրությունԲաժինԽումբԴաս  
ՀՀ ՖՆ ԳՈՐԾԱՌՆԱԿԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ900216302019AMD    
ՀՀ ՖՆ ԳՈՐԾԱՌՆԱԿԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ900216302027AMD    
ՀՀ ՖՆ ԳՈՐԾԱՌՆԱԿԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ900210001336AMD 0111
«ԱՇԻԲ» ՓԲԸ ԱԽՈՒՐՅԱՆԻ Մ/Ճ02507220000AMD 1112
ՀՀ ՖՆ ԳՈՐԾԱՌՆԱԿԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ900212000344AMD 1112
«ՀՀ ՖՆ ԿԵՆՏՐՈՆԱԿԱՆ ԳԱՆՁԱՊԵՏԱՐԱՆ»900008000490AMD    
«ՀՀ ՖՆ ԿԵՆՏՐՈՆԱԿԱՆ ԳԱՆՁԱՊԵՏԱՐԱՆ»900005001186AMD    
«ՀՀ ՖՆ ԿԵՆՏՐՈՆԱԿԱՆ ԳԱՆՁԱՊԵՏԱՐԱՆ»163001476221AMD 1071
Հաստիքային միավորի/Պաշտոնի անվանումըՀաստիքի տեսակըՊաշտոնի ծածկագիրԴրույքաչափը (դրամ)Պաշտոնի անձնագիրըԿրճատման հիմքըԿրճատման ամսաթիվ    
1․ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
Համայնքի ղեկավար Քաղաքական 565760   
Համայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալ Քաղաքական 441293   
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ Քաղաքական 429978   
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ Քաղաքական 429978   
5․ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ՍՊԱՍԱՐԿՈՒՄ ԻՐԱԿԱՆԱՑՆՈՂ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ
Վարորդ Սպասարկող 282880   
Վարորդ Սպասարկող 282880   
Տնտեսվար Սպասարկող 231962   
Նկարահանող օպերատոր Սպասարկող 220646   
Էլէկտրիկ-փականագործ Սպասարկող 209331   
Ցանցային ադմինիստրատոր Սպասարկող 198016   
Գործավար Սպասարկող 181043   
Գործավար /Ախուրյան/ Սպասարկող 181043   
Գործավար /Ախուրյան/ Սպասարկող 181043   
Գործավար /Ախուրյան/ Սպասարկող 181043   
Անասնաբույժ Սպասարկող 150000   
Անասնաբույժ Սպասարկող 150000   
Հավաքարար /մաքրուհի/Ազատան բնակավայր/ Սպասարկող 147098   
Հավաքարար /մաքրուհի/Ախուրյան բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Ախուրյան բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Ախուրյան բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Բակապահ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Բենիամին բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Բայանդուր բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Առափի բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Մարմաշեն բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Հացիկ բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Վահրամաբերդ բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Կապս բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Հովունի բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Մայիսյան բնակավայր/ Սպասարկող 135782   
Ավագանու խմբակցության գործավար Սպասարկող 118810   
Ավագանու խմբակցության գործավար Սպասարկող 118810   
Ավագանու խմբակցության գործավար Սպասարկող 118810   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Արևիկ բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Քեթի բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Փոքրաշեն բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Լեռնուտ բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Շիրակ բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/Ջաջուռ բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Կառնուտ բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Հովիտ բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Բասեն բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Ջրառատ բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/Կամո բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/Այգաբաց բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Ախուրիկ բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/Հայկավան բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Ոսկեհասկ բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Գետք բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/ Ղարիբջանյան բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
Հավաքարար /մաքրուհի/Երազգավորա բնակավայր/ Սպասարկող 67891   
3․ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՎԱՐՉԱԿԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
Ազատան բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 356429   
Արևիկ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 328141   
Առափի բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 328141   
Բասեն բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 328141   
Երազգավորս բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 328141   
Մայիսյան բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 328141   
Մարմաշեն բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 328141   
Ոսկեհասկ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 328141   
Ախուրիկ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 294195   
Հայկավան բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 294195   
Հացիկ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 294195   
Ղարիբջանյան բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 294195   
Շիրակ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 294195   
Վահրամաբերդ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 294195   
Կամո բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 294195   
Ջրառատ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 294195   
Հովիտ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 271565   
Կառնուտ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 271565   
Այգաբաց բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 271565   
Բենիամին բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 271565   
Բայանդուր բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 271565   
Գետք բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 271565   
Կապս բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 271565   
Հովունի բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 271565   
Ջաջուռ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 271565   
Քեթի բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 271565   
Լեռնուտ բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 220646   
Կարմրաքար բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 220646   
Կրաշեն բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 220646   
Մեծ Սարիար բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 220646   
Ջաջուռավան բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 220646   
Փոքրաշեն բնակավայրի վարչական ղեկավար Վարչական 220646   
2.ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՀԱՅԵՑՈՂԱԿԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական Հայեցողական 328141   
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական Հայեցողական 328141   
Համայնքի ղեկավարի օգնական Հայեցողական 300000   
Համայնքի ղեկավարի մամուլի քարտուղար Հայեցողական 243277   
Համայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալի օգնական Հայեցողական 231962   
Համայնքի ղեկավարի տեղակալի օգնական Հայեցողական 231962   
Համայնքի ղեկավարի տեղակալի օգնական Հայեցողական 231962   
Ավագանու խմբակցության փորձագետ Հայեցողական 181043   
4. ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
Աշխատակազմի քարտուղար Համայնքային 1.1- 1 429978   
ՔԱՂԱՔԱՇԻՆՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ՀՈՂԱՇԻՆՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺԻՆ
Բաժնի պետ Համայնքային 2.1- 1 356429   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 1 311168   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 2 311168   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 3 311168   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 1 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 2 277222   
ԳՅՈՒՂԱՏՆՏԵՍՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ԲՆԱՊԱՀՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺԻՆ
Բաժնի պետ Համայնքային 2.1- 2 356429   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 4 311168   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 3 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 4 277222   
Առաջին կարգի մասնագետ Համայնքային 3.2- 1 237619   
ՖԻՆԱՆՍԱՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ, ԵԿԱՄՈՒՏՆԵՐԻ ՀԱՇՎԱՌՄԱԱՆ ԵՎ ՀԱՎԱՔԱԳՐՄԱՆ ԲԱԺԻՆ
Բաժնի պետ Համայնքային 2.1- 3 356429   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 5 311168   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 6 311168   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 7 311168   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 5 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 6 277222   
Առաջին կարգի մասնագետ Համայնքային 3.2- 2 237619   
ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐԻ, ՏՈՒՐԻԶՄԻ, ԱՌԵՎՏՐԻ, ՍՊԱՍԱՐԿՄԱՆ ԵՎ ԳՈՎԱԶԴԻ ԲԱԺԻՆ
Բաժնի պետ Համայնքային 2.1- 4 356429   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 8 311168   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 7 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 8 277222   
Առաջին կարգի մասնագետ Համայնքային 3.2- 3 237619   
ՔԱՐՏՈՒՂԱՐՈՒԹՅԱՆ, ԱՆՁՆԱԿԱԶՄԻ ԿԱՌԱՎԱՐՄԱՆ ԵՎ ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՏԵԽՆՈԼՈԳԻԱՆԵՐԻ ԲԱԺԻՆ
Բաժնի պետ Համայնքային 2.1- 5 356429   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 9 311168   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 9 311168   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 10 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 9 277222   
Առաջին կարգի մասնագետ Համայնքային 3.2- 4 237619   
Առաջին կարգի մասնագետ Համայնքային 3.2- 5 237619   
Առաջին կարգի մասնագետ Համայնքային 3.2- 6 237619   
ՍՏՈՐԱԲԱԺԱՆՈՒՄՆԵՐԻ ՄԵՋ ՉՆԵՐԱՌՎԱԾ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
Գլխավոր մասնագետ - իրավաբան Համայնքային 2.3- 10 311168   
Գլխավոր մասնագետ - իրավաբան Համայնքային 2.3- 11 311168   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 12 311168   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 13 311168   
Գլխավոր մասնագետ (ՔԿԱԳ) Համայնքային 2.3- 14 166580   
Գլխավոր մասնագետ Համայնքային 2.3- 15 311168   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 11 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 12 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 13 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 14 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 15 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 16 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 17 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 18 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 19 277222   
Առաջատար մասնագետ Համայնքային 3.1- 20 277222   
Առաջատար մասնագետ /Ազատան բնակավայր/ Համայնքային 3.1- 21 277222   
Առաջատար մասնագետ /Առափի բնակավայր/ Համայնքային 3.1- 22 277222   
Առաջատար մասնագետ /Արևիկ բնակավայր/ Համայնքային 3.1- 23 277222   
Առաջատար մասնագետ /Բասեն բնակավայր/ Համայնքային 3.1- 24 277222   
Առաջատար մասնագետ /Երազգավորս բնակավայր/ Համայնքային 3.1- 25 277222   
Առաջատար մասնագետ /Մայիսյան բնակավայր/ Համայնքային 3.1- 26 277222   
Առաջատար մասնագետ /Մարմաշեն բնակավայր/ Համայնքային 3.1- 27 277222   
Առաջատար մասնագետ /Ոսկեհասկ բնակավայր/ Համայնքային 3.1- 28 277222   
Առաջին կարգի մասնագետ /Հացիկ բնակավայր/ Համայնքային 3.2- 10 237619   
Առաջին կարգի մասնագետ /Ղարիբջանյան բնակավայր/ Համայնքային 3.2- 11 237619   
Առաջին կարգի մասնագետ /Շիրակ բնակավայր/ Համայնքային 3.2- 12 237619   
Առաջին կարգի մասնագետ /Ջրառատ բնակավայր/ Համայնքային 3.2- 13 237619   
Առաջին կարգի մասնագետ /Վահրամաբերդ բնակավայր/ Համայնքային 3.2- 14 237619   
Առաջին կարգի մասնագետ /Ախուրիկ բնակավայր/ Համայնքային 3.2- 7 237619   
Առաջին կարգի մասնագետ /Կամո բնակավայր/ Համայնքային 3.2- 8 237619   
Առաջին կարգի մասնագետ /Հայկավան բնակավայր/ Համայնքային 3.2- 9 237619   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Այգաբաց բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 1 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Քեթի բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 10 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Լեռնուտ բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 11 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Մեծ Սարիար բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 12 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Փոքրաշեն բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 13 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Կառնուտ բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 2 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Հովիտ բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 3 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Բենիամին բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 4 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Բայանդուր բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 5 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Գետք բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 6 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Կապս բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 7 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Հովունի բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 8 209331   
Երկրորդ կարգի մասնագետ /Ջաջուռ բնակավայր/ Համայնքային 3.3- 9 209331   
ՔԱՂԱՔԱՑԻԱԻՐԱՎԱԿԱՆ
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
Աշխատակից Քաղաքացիական 0   
6.ՔԱՂԱՔԱՑԻԱԿԱՆ ԱՇԽԱՏԱՆՔ ԻՐԱԿԱՆԱՑՆՈՂ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ
Անասնաբույժ Սպասարկող 150000   
Անասնաբույժ Սպասարկող 150000   
Անասնաբույժ Սպասարկող 150000   
Անասնաբույժ Սպասարկող 150000   
Անասնաբույժ Սպասարկող 150000   
Անասնաբույժ Սպասարկող 150000   
Անասնաբույժ Սպասարկող 150000   
Ազգանուն Անուն ՀայրանունՀաստիքՊաշտոնի ծածկագիրՊաշտոնի անձնագիրըԱշխատավարձՀրամանի համարըԱմսաթիվըԱզատման հիմքըԱզատման ամսաթիվ   
1․ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ ԶԱՎԵՆ ԱՇՈՏԻՀամայնքի ղեկավար565760 24/07/2023 
ՆԵՐՍԻՍՅԱՆ ԿԱՐԵՆ ՀՐԱՆՏԻՀամայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալ441293 02/08/2023 
ՍԵՐԳՈՅԱՆ ԿԱՐԵՆ ՍԵՐԳՈՅԻՀամայնքի ղեկավարի տեղակալ429978 01/04/2022 
ՔԱՂԱՔԱՇԻՆՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ՀՈՂԱՇԻՆՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺԻՆ
ՄՈՒՐԱԶՅԱՆ ՂՈՒԿԱՍ ՖՈՒՐՄԱՆԻԲաժնի պետ 2.1-1356429Որոշում թիվ 354-Ա02/05/2022 
ՏԻԳՐԱՆՅԱՆ ԼԻՊԱՐԻՏ ԼԻՊԱՐԻՏԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-1311168Հրաման թիվ 17-Ա02/05/2022 
ՏՈՆՈՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ ՍՈՒՐԻԿԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-2311168Հրաման թիվ 36-Ա25/08/2022 
ՍԱՀՐԱԴՅԱՆ ՀՐԱՉՅԱ ՉԻՆՈՅԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-3311168Հրաման թիվ 97-Ա18/06/2024 
ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ ԻԳՈՐ ԱՇՈՏԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-2277222Հրաման թիվ 4-Ա27/04/2022 
ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ՍՈՒՍԱՆՆԱ ԼԵՎՈՒՇԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-1277222Հրաման թիվ 26-Ա02/05/2022 
ԳՅՈՒՂԱՏՆՏԵՍՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ԲՆԱՊԱՀՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺԻՆ
ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ ՀՈՎԻԿ ՍՊԻՐԻԴՈՆԻԲաժնի պետ 2.1-2356429Որոշում թիվ 331-Ա27/04/2022 
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ՏԻԳՐԱՆ ԱՏՈՄԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-4311168Հրաման թիվ 239-Ա16/11/2023 
ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳ ՍԱՐԳՍԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-4277222Հրաման թիվ 62-Ա10/05/2022 
ՊՈՂՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՐԱՏԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-3277222Հրաման թիվ 6-Ա27/04/2022 
ՍԱՆԹՐՈՍՅԱՆ ԽԱՉԱՏՈՒՐ ԱՐՏԱՎԱԶԴԻԱռաջին կարգի մասնագետ 3.2-1237619Հրաման թիվ 65-Ա16/05/2022 
ՖԻՆԱՆՍԱՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ, ԵԿԱՄՈՒՏՆԵՐԻ ՀԱՇՎԱՌՄԱԱՆ ԵՎ ՀԱՎԱՔԱԳՐՄԱՆ ԲԱԺԻՆ
ՍԵՐՈԲՅԱՆ ՆԱԻՐԱ ԿԱՐԱՊԵՏԻԲաժնի պետ 2.1-3356429Որոշում թիվ 355-Ա02/05/2022 
ՅԱՎՐՈՒՄՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԱՐԱՄԱՅԻՍԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-7311168Հրաման թիվ 19-Ա02/05/2022 
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԻՆԳԱ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-6311168Հրաման թիվ 1-Ա27/04/2022 
ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆ ԳԱԲՐԻԵԼ ԺԻՐԱՅՐԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-5311168Հրաման թիվ 98-Ա26/08/2022 
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ՍՈՒՐԵՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-6277222Հրաման թիվ 112-Ա26/08/2022 
ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ՎԱՂԻՆԱԿ ՌԱՖԻԿԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-5277222Հրաման թիվ 55-Ա03/05/2022 
ՊԱՊԻԿՅԱՆ ԶՈՀՐԱԲ ԲԱՂԴԱՍԱՐԻԱռաջին կարգի մասնագետ 3.2-2237619Հրաման թիվ 71-Ա20/05/2022 
ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐԻ, ՏՈՒՐԻԶՄԻ, ԱՌԵՎՏՐԻ, ՍՊԱՍԱՐԿՄԱՆ ԵՎ ԳՈՎԱԶԴԻ ԲԱԺԻՆ
ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ ԳՆԵԼ ԽԱՉԻԿԻԲաժնի պետ 2.1-4356429Որոշում թիվ 562-Ա25/08/2022 
ՈՍԿԱՆՅԱՆ ԱՆԻ ՄՈՒՐԱԴԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-8311168Հրաման թիվ 16-Ա02/05/2022 
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ԳԱԳԻԿ ԼԵՌՆԻԿԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-8277222Հրաման թիվ 29-Ա03/05/2022 
ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ՍԱՄՎԵԼԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-7277222Հրաման թիվ 114-Ա26/08/2022 
ՔԱՐՏՈՒՂԱՐՈՒԹՅԱՆ, ԱՆՁՆԱԿԱԶՄԻ ԿԱՌԱՎԱՐՄԱՆ ԵՎ ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՏԵԽՆՈԼՈԳԻԱՆԵՐԻ ԲԱԺԻՆ
ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ ԱՐՓԻՆԵ ԱՐԶՈՒՄԱՆԻԲաժնի պետ 2.1-5356429Որոշում թիվ 332-Ա27/04/2022 
ՄԻՆԱՍՅԱՆ ԹԵՐԵԶԱ ՀԱԿՈԲԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-9311168Հրաման թիվ 3-Ա27/04/2022 
ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ ՍԵԴԱ ԱՎԵՏԻՔԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-9311168Հրաման թիվ 60-Ա22/04/2024 
ՂԱԶԱՐՅԱՆ ՍԱՎԳՅՈՒԼ ԳԱԳԻԿԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-9277222Հրաման թիվ 5-Ա27/04/2022 
ՆԻԿՈԼՅԱՆ ԳՐԵՏԱ ԱԼԵՔՍԱՆԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-10277222Հրաման թիվ 15-Ա02/05/2022 
ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ ՀՌԻՓՍԻՄԵ ՄԱՆՎԵԼԻԱռաջին կարգի մասնագետ 3.2-6237619Հրաման թիվ 68-Ա20/05/2022 
ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ ՄԱՐԻԱՄ ԱՐՇԱԼՈՒՅՍԻԱռաջին կարգի մասնագետ 3.2-4237619Հրաման թիվ 69-Ա20/05/2022 
ԲԱՐՍԵՂՅԱՆ ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՎԱՂԻՆԱԿԻԱռաջին կարգի մասնագետ 3.2-5237619Հրաման թիվ 70-Ա20/05/2022 
ՍՏՈՐԱԲԱԺԱՆՈՒՄՆԵՐԻ ՄԵՋ ՉՆԵՐԱՌՎԱԾ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
ՀԱՄԲԱՐՅԱՆ ՍՈՖՅԱ ԱՆՈՒՇԱՎԱՆԻԳլխավոր մասնագետ (ՔԿԱԳ)2.3-14311168Հրաման թիվ 18-Ա02/05/2022 
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՄԻԿՈՆԻԳլխավոր մասնագետ2.3-15311168Հրաման թիվ 20-Ա02/05/2022 
ՂԱՆԴԻԼՅԱՆ ԱՐԱ ԽՈՐԵՆԻԳլխավոր մասնագետ - իրավաբան 2.3-10311168Հրաման թիվ 22-Ա02/05/2022 
ՍՏԱՄԲՈԼՑՅԱՆ ՄԱՐԻԱՄ ՍԱՐԳՍԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-13311168Հրաման թիվ 25-Ա02/05/2022 
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ԱՆԻ ՀՈՎՍԵՓԻԳլխավոր մասնագետ 2.3-12311168Հրաման թիվ 2-Ա27/04/2022 
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԳԵՂԱՄ ՎԱՉԱԳԱՆԻԳլխավոր մասնագետ - իրավաբան 2.3-11311168Որոշում 637-Ա12/10/2022 
ՏԵՐ-ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ԷՄՄԱ ՔԱՋԻԿԻԱռաջատար մասնագետ /Ոսկեհասկ բնակավայր/3.1-28277222Հրաման թիվ 186-Ա05/09/2023 
ՀԱԿՈԲՅԱՆ ԱՏԼԱՍ ՀԱՅԿԱՐԱՄԻԱռաջատար մասնագետ /Բասեն բնակավայր/3.1-24277222Հրաման թիվ 188-Ա05/09/2023 
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ՍՐԲՈՒՀԻ ՀԱԿՈԲԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-20277222Հրաման թիվ 128-Ա30/08/2022 
ՍԵԴՐԱԿՅԱՆ ՆԵԼԼԻ ԱՐՄԵՆԻԱռաջատար մասնագետ /Մարմաշեն բնակավայր/ 3.1-27277222Հրաման թիվ 54-Ա03/05/2022 
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԱՐՍԵՆ ՌՈՒԴՈԼՖԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-15277222Հրաման թիվ 66-Ա16/06/2022 
ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ՆՈՆԱ ՌՈԲԵՐՏԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-17277222Հրաման թիվ 7-Ա27/04/2022 
ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ ԱՆՈՒՇԱՎԱՆ ԱՐԹՈՒՐԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-18277222Հրաման թիվ 8-Ա27/04/2022 
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ՄԱՐԻՆԵ ՄԽԻԹԱՐԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-12277222Հրաման թիվ 10-Ա05/05/2022 
ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ԱՐՄԵՆՈՒՀԻ ԳԵՎՈՐԳԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-19277222Հրաման թիվ 12-Ա02/05/2022 
ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ՀՈՎՍԵՓԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-11277222Հրաման թիվ 13-Ա02/05/2022 
ՀՈՒՆՈՅԱՆ ԶՈՀՐԱԲ ՅՈՒՐԻԿԻԱռաջատար մասնագետ3.1-16277222Հրաման թիվ 59-Ա05/05/2022 
ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ ՎԱՐԴՈՒՀԻ ՎԻԼԵՄԻԱռաջատար մասնագետ /Մայիսյան բնակավայր/3.1-26277222Հրաման թիվ 41-Ա03/05/2022 
ՍԱՀԱԿՅԱՆ ԱՐՄԻՆԵ ՍԱՐԳՍԻԱռաջատար մասնագետ /Ազատան բնակավայր/3.1-21277222Հրաման թիվ 42-Ա03/05/2022 
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԱԶԱՏՈՒՀԻ ԱՂԱՍՈՒԱռաջատար մասնագետ /Առափի բնակավայր/3.1-22277222Հրաման թիվ 34-Ա03/05/2022 
ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ ՆԱԻՐԱ ԶԱՎԵՆԻԱռաջատար մասնագետ /Երազգավորս բնակավայր/3.1-25277222Հրաման թիվ 28-Ա03/05/2022 
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԷԴԳԱՐ ՄԱՆՎԵԼԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-14277222Հրաման թիվ 44-Ա21/03/2024 
ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ՍՈՖՅԱ ԳԱՐԵԳԻՆԻԱռաջատար մասնագետ 3.1-13277222243-Ա13/11/2023 
ԳՅՈՒԼԲՈՒԴԱՂՅԱՆ ԱՆԻ ԽՈՐԵՆԻԱռաջատար մասնագետ /Արևիկ բնակավայր/3.1-23277222Հրաման թիվ 238-Ա21/11/2023 
ԹՈՐՈՅԱՆ ԱՆՆԱ ՌՈԲԵՐՏԻԱռաջին կարգի մասնագետ /Ջրառատ բնակավայր/3.2-13237619Հրաման թիվ 48-Ա03/05/2022 
ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ՎԻԳԵՆ ՀՐԱՉԻԿԻԱռաջին կարգի մասնագետ /Շիրակ բնակավայր/3.2-12237619Հրաման թիվ 49-Ա03/05/2022 
ԱՍԱՏՐՅԱՆ ՎԱՐԴԻԹԵՐ ԹԱԹԵՎՈՍԻԱռաջին կարգի մասնագետ /Ղարիբջանյան բնակավայր/3.2-11237619Հրաման թիվ 32-Ա03/05/2022 
ՍԻՄՈՆՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԱՐՏՈՒՇԻԱռաջին կարգի մասնագետ /Հացիկ բնակավայր/3.2-10237619Հրաման թիվ 51-Ա03/05/2022 
ՄԻՐԻՋԱՆՅԱՆ ՔՆԱՐԻԿ ԹԵԼՄԱՆԻԱռաջին կարգի մասնագետ /Վահրամաբերդ բնակավայր/3.2-14237619Հրաման թիվ 52-Ա03/05/2022 
ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ ԷՄՄԱ ՍԱՐԻԲԵԿԻԱռաջին կարգի մասնագետ /Հայկավան բնակավայր/3.2-9237619Հրաման թիվ 27-Ա03/05/2022 
ԹԻՖԻԼՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԱՎԵՏԻՍԻԱռաջին կարգի մասնագետ /Կամո բնակավայր/3.2-8237619Հրաման թիվ 144-Ա31/08/2022 
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ԾՈՎԻՆԱՐ ԲԱՐԱՏՈՎԻԱռաջին կարգի մասնագետ /Ախուրիկ բնակավայր/3.2-7237619Հրաման թիվ 187-Ա08/09/2023 
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԱՆԻ ԳԱԳԻԿԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Հովունի բնակավայր/3.3-8209331Հրաման թիվ 60-Ա05/05/2022 
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ՍՎԵՏԼԱՆԱ ՎԱՂԱՐՇԱԿԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Գետք բնակավայր/3.3-6209331Հրաման թիվ 61-Ա05/05/2022 
ՆԻԿՈՂՈՍՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՍԵԴՐԱԿԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Մեծ Սարիար բնակավայր/3.3-12209331Հրաման թիվ 28-Ա03/05/2022 
ՊԱՐՍԱՄՅԱՆ ՍՎԵՏԻԿ ԳԱԳԻԿԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Փոքրաշեն բնակավայր/3.3-13209331Հրաման թիվ 44-Ա03/05/2022 
ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ ԲԵԼԱ ԱՐԱՄԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Լեռնուտ բնակավայր/3.3-11209331Հրաման թիվ 37-Ա03/05/2022 
ՆԱՀԱՊԵՏՅԱՆ ՄԱՐԻՆԵ ՆԱՀԱՊԵՏԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Հովիտ բնակավայր/3.3-3209331Հրաման թիվ 38-Ա03/05/2022 
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՄԱՐԻԱՄ ԼԻՊԱՐԻՏԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Կապս բնակավայր/3.3-7209331Հրաման թիվ 39-Ա03/05/2022 
ՀՈՒՐՈՅԱՆ ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՊԱՎԼՈՒՇԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Այգաբաց բնակավայր/3.3-1209331Հրաման թիվ 40-Ա03/05/2022 
ՌԱՖԱԵԼՅԱՆ ՀԱՅԿ ՎԱՐԴԿԵՍԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Ջաջուռ բնակավայր/3.3-9209331Հրաման թիվ 50-Ա03/05/2022 
ԵՐՎԱՆԴՅԱՆ ՍԱԹԵՆԻԿ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Բենիամին բնակավայր/3.3-4209331Հրաման թիվ 45-Ա03/05/2022 
ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ԱՐՇԱԼՈՒՅՍ ԳԵՎՈՐԳԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Քեթի բնակավայր/3.3-10209331Հրաման թիվ 46-Ա03/05/2022 
ՍԱՐԴԱՐՅԱՆ ՌՈԶԱ ՄԱՆՎԵԼԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Բայանդուր բնակավայր/3.3-5209331Հրաման թիվ 47-Ա03/05/2022 
ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ԱԿՈՒԴԱՐԻԵրկրորդ կարգի մասնագետ /Կառնուտ բնակավայր/3.3-2209331Հրաման թիվ 240-Ա16/11/2023 
6.ՔԱՂԱՔԱՑԻԱԿԱՆ ԱՇԽԱՏԱՆՔ ԻՐԱԿԱՆԱՑՆՈՂ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ
ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ՋԵՄՄԱ ՓԱՅԼԱԿԻԱնասնաբույժ150000Որոշում թիվ 5308/02/2022 
ՍՈՒՔԻԱՍՅԱՆ ՍՏԵՓԱՆ ԼԵՆՑԻԿԻԱնասնաբույժ150000Որոշում թիվ 5208/02/2022 
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ՀԱՐՈՒԹ ԽԱՉԱՏՈՒՐԻԱնասնաբույժ150000Որոշում թիվ 4308/02/2022 
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԲԱԳՐԱՏ ԿԱՌԼԵՆԻԱնասնաբույժ150000Որոշում թիվ 4408/02/2022 
ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ ԳԱՐԵԳԻՆ ԱՐԱՐԱՏԻԱնասնաբույժ150000Որոշում թիվ 4808/02/2022 
ԱՅՎԱԶՅԱՆ ՀԱՄԼԵՏ ՎԱԶԳԵՆԻԱնասնաբույժ150000Որոշում թիվ 4508/02/2022 
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԱՆԻԿ ՍԱՐԳՍԻԱնասնաբույժ150000Որոշում թիվ 4908/02/2022 
2.ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՀԱՅԵՑՈՂԱԿԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՌՈՒԲԵՆ ՊԱՅՔԱՐԻՀամայնքի ղեկավարի խորհրդական 328141Որոշում թիվ 1324/01/2022 
ՈՍԿԱՆՅԱՆ ԱՀԱՐՈՆ ՍԵՐՅՈԺԱՅԻՀամայնքի ղեկավարի խորհրդական328141 24/12/2023 
ՆԱՎՈՅԱՆ ՀԱՍՄԻԿ ԱՐՏԱՇԵՍԻՀամայնքի ղեկավարի օգնական300000Որոշում թիվ 555-Ա15/08/2023 
ՄԻՆԱՍՅԱՆ ԱՆՆՄԱՆ ՍԱՄՎԵԼԻՀամայնքի ղեկավարի մամուլի քարտուղար243277Որոշում թիվ 200-Ա21/03/2022 
ԱՍՈՅԱՆ ՆՈՒՌԱ ՋԻՎԱՆԻՀամայնքի ղեկավարի տեղակալի օգնական231962Կարգադրություն թիվ 9209/03/2022 
ՄԻՆԱՍՅԱՆ ԱԼԻՆԱ ԱՐԱՄԻՀամայնքի ղեկավարի տեղակալի օգնական231962Որոշում թիվ 26820/06/2022 
ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ԼԻԼԻԹ ՍԱՇԱՅԻՀամայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալի օգնական231962Որոշում թիվ 609-Ա29/09/2023 
ՄԱԹՈՍՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ԽԱՉԱՏՈՒՐԻԱվագանու խմբակցության փորձագետ181043Որոշում թիվ 7718/02/2022 
3․ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՎԱՐՉԱԿԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
ՈՍԿԱՆՅԱՆ ՍԵՅՐԱՆ ՌԱԶՄԻԿԻԱզատան բնակավայրի վարչական ղեկավար356429Որոշում թիվ 513-Ա02/08/2023 
ՄՆԱՑՅԱՆ ՀԱՅԿ ՌՈՍՏՈՄԻԲասեն բնակավայրի վարչական ղեկավար328141Որոշում թիվ 531-Ա04/08/2023 
ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ ԱՇՈՏ ԼԵՆՎԵԼԻԵրազգավորս բնակավայրի վարչական ղեկավար328141Որոշում թիվ 615-Ա04/10/2023 
ՍԱՖԱՐՅԱՆ ԳԱՐԵՆ ՍԱՄՍՈՆԻԱռափի բնակավայրի վարչական ղեկավար328141Որոշում թիվ 524-Ա03/08/2023 
ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆ ՀԵՆՐԻԿ ՀԱՅԿԻԱրևիկ բնակավայրի վարչական ղեկավար328141Որոշում թիվ 511-Ա02/08/2023 
ՏԻԳՐԱՆՅԱՆ ՏԻԳՐԱՆ ՀԱՄԼԵՏԻՄարմաշեն բնակավայրի վարչական ղեկավար328141Որոշում թիվ 517-Ա02/08/2023 
ՍԱՀԱԿՅԱՆ ՄՈՒՇԵՂ ԱՐՏԱՇԵՍԻՈսկեհասկ բնակավայրի վարչական ղեկավար328141Որոշում թիվ 508-Ա01/08/2023 
ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ ԱՐԳԻՆԱ ԱՐԹՈՒՐԻՄայիսյան բնակավայրի վարչական ղեկավար328141 23/03/2022 
ԱՍԱՏՐՅԱՆ ՀԱՄԼԵՏ ՔԱՋԻԿԻՇիրակ բնակավայրի վարչական ղեկավար294195Որոշում թիվ 15402/02/2022 
ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ ԿԱՐԵՆ ՀԱՄԼԵՏԻՀացիկ բնակավայրի վարչական ղեկավար294195Որոշում թիվ 506-Ա01/08/2023 
ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ՍԵՎԱԿ ԱՐՇԱԼՈՒՅՍԻՂարիբջանյան բնակավայրի վարչական ղեկավար294195Որոշում թիվ 507-Ա01/08/2023 
ՄԱՐԴԵՅԱՆ ԱՐՄԵՆ ԱԼԵՔՍԱՆԻՀայկավան բնակավայրի վարչական ղեկավար294195Որոշում թիվ 538-Ա08/08/2023 
ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ՍԱՐՈ ՊՈՂՈՍԻՎահրամաբերդ բնակավայրի վարչական ղեկավար294195Որոշում թիվ 534-Ա08/08/2023 
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ԶԱՔԱՐԻՋրառատ բնակավայրի վարչական ղեկավար294195Որոշում թիվ 19110/03/2022 
ՍԵՐՈՊՅԱՆ ԱՎԵՏԻՔ ԱՆՈՒՇԱՎԱՆԻՀովիտ բնակավայրի վարչական ղեկավար271565Որոշում թիվ 16102/03/2022 
ՎԱՆԵՑՅԱՆ ՍԱՍՈՒՆԻԿ ՎԱԶԳԵՆԻԱյգաբաց բնակավայրի վարչական ղեկավար271565Որոշում թիվ 16202/03/2022 
ՍԱՂԱԹԵԼՅԱՆ ԲԱԲԿԵՆ ԱԼԲԵՐՏԻԲայանդուր բնակավայրի վարչական ղեկավար271565Որոշում թիվ 515-Ա02/08/2023 
ՌԱՖԱՅԵԼՅԱՆ ՀՐԱՉ ՄԵԼԻՔՍԵԹԻՋաջուռ բնակավայրի վարչական ղեկավար271565Որոշում թիվ 519-Ա02/08/2023 
ԱՆՏՈՆՅԱՆ ԱՐՏԱԿ ԼԻՊԱՐԻՏԻԲենիամին բնակավայրի վարչական ղեկավար271565Որոշում թիվ 2502/02/2022 
ԳԱԲՈՅԱՆ ԳԱՌՆԻԿ ԲԱԲԿԵՆԻԿառնուտ բնակավայրի վարչական ղեկավար271565 14/03/2022 
ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ ՍԵՎԱԿ ՎՐԵԺԻԿապս բնակավայրի վարչական ղեկավար27156516502/03/2022 
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԼԵՎԻԿ ԱՐԱՄԻՀովունի բնակավայրի վարչական ղեկավար271565Որոշում թիվ 203-Ա21/03/2022 
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՎՈԼՈԴՅԱ ՍԱՄՎԵԼԻՔեթի բնակավայրի վարչական ղեկավար271565Որոշում թիվ 698-Ա16/11/2023 
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՆԱՐԻՆԵ ԳԱՌՆԻԿԻԳետք բնակավայրի վարչական ղեկավար271565Որոշում թիվ 177-Ա06/02/2024 
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՄԱՐԶՊԵՏ ՍԱՐԻԲԵԿԻԱխուրիկ բնակավայրի վարչական ղեկավար250000Որոշում թիվ 536-Ա14/08/2023 
ՊԱՊԻԿՅԱՆ ԷԴՄՈՆԴ ԿԱՐԵՆԻԿամո բնակավայրի վարչական ղեկավար250000Որոշում թիվ 557-Ա16/08/2023 
ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ ՎԱԶԳԵՆ ՎԱՆՅԱԻԼեռնուտ բնակավայրի վարչական ղեկավար220646Որոշում թիվ 539-Ա08/08/2023 
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ ՀԱԿՈԲԻՄեծ Սարիար բնակավայրի վարչական ղեկավար22064616702/03/2022 
ԳԱԼՈՅԱՆ ԱՐՄԱՆ ՎԱԶԻՐԻԿրաշեն բնակավայրի վարչական ղեկավար22064618810/03/2022 
ԳՐԵՅԱՆ ԱՇՈՏ ԱՐԶՈՒՆԻԿԻՋաջուռավան բնակավայրի վարչական ղեկավար22064616602/03/2022 
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ ՎԱՂԻՆԱԿԻԿարմրաքար բնակավայրի վարչական ղեկավար22064618910/03/2022 
ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ ՌՈՒՍՏԱՄ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻՓոքրաշեն բնակավայրի վարչական ղեկավար220646Որոշում թիվ 387-Ա16/05/2022 
4. ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ ՍՈՒՐԵՆ ՎԱՀՐԱՄԻԱշխատակազմի քարտուղար1.1-1429978Որոշում թիվ 330-Ա27/04/2022 
5․ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ՍՊԱՍԱՐԿՈՒՄ ԻՐԱԿԱՆԱՑՆՈՂ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ
ՀՈՎԻԿՅԱՆ ՍԵՐՅՈԺԱ ՍԱՄՎԵԼԻՎարորդ282880Հրաման թիվ 164-Ա01/08/2023 
ՀԱԿՈԲՅԱՆ ԱՐՏԱՇԵՍ ՎՐԵԺԻՎարորդ282880Հրաման թիվ 209-Ա25/09/2023 
ՊՃՈՒԿՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳ ԼԵՎՈՆԻՏնտեսվար231962Հրաման թիվ 202-Ա13/09/2023 
ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ ԿԱՐԱՊԵՏ ԿԱՄՈՅԻՆկարահանող օպերատոր220646Կարգադրություն թիվ 13714/03/2022 
ԻԳԻԹՅԱՆ ՑՈԼԱԿ ՆԵՐՍԵՍԻԷլէկտրիկ-փականագործ209331Հրաման թիվ 196-Ա08/09/2023 
ԽՈՒՐՇՈՒԴՅԱՆ ՍԱՆԱՍԱՐ ԱՇՈՏԻՑանցային ադմինիստրատոր198016Հրաման թիվ 40-Ա12/03/2024 
ՀԱԿՈԲՅԱՆ ՄԱՐԻՆԵ ՌԱԶՄԻԿԻԳործավար /Ախուրյան/181043Հրաման թիվ 283-Ա03/01/2024 
ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ ԼԱՐԻՍԱ ԿԱՐԱՊԵՏԻԳործավար /Ախուրյան/181043Հրաման թիվ 284-Ա29/12/2023 
ՀՈՎԻԿՅԱՆ ԱՐՄԵՆԱԿ ՇԱՎԱՐՇԻԱնասնաբույժ 150000Որոշում թիվ 5008/02/2022 
ԳԱՖԱՐՅԱՆ ԱՐԱՅԻԿ ԱՇԽԱՐԱԲԵԿԻԱնասնաբույժ 150000Որոշում թիվ 4008/02/2022 
ԵԹԱՐՅԱՆ ԹԱՄԱՐԱ ՄԻՇԱՅԻՀավաքարար /մաքրուհի/Ազատան բնակավայր/147098Կարգադրություն թիվ 9109/03/2022 
ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ ՍՈՒՍԱՆ ԱՇՈՏԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Բայանդուր բնակավայր/135782Կարգադրություն թիվ 12911/03/2022 
ԱՍԼԱՆՅԱՆ ԳՈՎԱԿԱՆ ՀՄԱՅԱԿԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Առափի բնակավայր/135782Կարգադրություն թիվ 9609/03/2022 
ՊՈՂՈՍՅԱՆ ԱՐԵԳՆԱԶԱՆ ՍԵԴՐԱԿԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Մարմաշեն բնակավայր/135782Կարգադրություն թիվ 10710/03/2022 
ՏԻԳՐԱՆՅԱՆ ԿԱՐԻՆԵ ՌԱՖԻԿԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Հացիկ բնակավայր/135782Կարգադրություն թիվ 13311/03/2022 
ԳԱԼՍՏՅԱՆ ՌՈՒԶԱՆ ՍԵՐՅՈԺԱՅԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Վահրամաբերդ բնակավայր/135782Կարգադրություն թիվ 9909/03/2022 
ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ՍՈՒՍԱՆ ՎՈԼՈԴՅԱՅԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Կապս բնակավայր/135782Կարգադրություն թիվ 9809/03/2022 
ԽՌԽՌՅԱՆ ՓԱՌԱՆՁԵՄ ՎԱՆԻԿԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Հովունի բնակավայր/135782Կարգադրություն թիվ 14215/03/2022 
ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ ՌԻՏԱ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Մայիսյան բնակավայր/135782Կարգադրություն թիվ 13211/03/2022 
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՌԻՏԱ ԱՆԴՐԱՆԻԿԻԲակապահ135782Կարգադրություն 136-Ա14/03/2022 
ԲԱԲՈՒՋՅԱՆ ԱՆՆԱ ՀԱԿՈԲԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Ախուրյան բնակավայր/135782Կարգադրություն 89-Ա09/03/2022 
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ՌԻՏԱ ՍԵՐԳԵՅԻՀավաքարար /մաքրուհի/Ախուրյան բնակավայր/135782Հրաման թիվ 230-Ա07/12/2022 
ՍԱՀԱԿՅԱՆ ԱՐՄԻՆԵ ԱՐՏԱՇԵՍԻԱվագանու խմբակցության գործավար118810Հրաման թիվ 149-Ա14/08/2023 
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԱՂՎԱՆ ԶԱՐԶԱՆԴԻԱվագանու խմբակցության գործավար118810Կարգադրություն թիվ 236-Ա21/06/2022 
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ԱՇԽԵՆ ԱԼԲԵՐՏԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Լեռնուտ բնակավայր/67891Հրաման Թիվ 96-Ա05/05/2023 
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ԳԱՅԱՆԵ ՄԵՐՈՒԺԱՆԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Ղարիբջանյան բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 9509/03/2022 
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԳՈՀԱՐԻԿ ՌԱԶՄԻԿԻՀավաքարար /մաքրուհի/Երազգավորա բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 13011/03/2022 
ՉԱՐԽԻՖԱԼԱԿՅԱՆ ԼԱՈՒՐԱ ԿԱՐԱՊԵՏԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Բենիամին բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 14015/03/2022 
ԲԱՍԻԼՅԱՆ ԱՍՏՂԻԿ ԱԶԱՏԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Կառնուտ բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 8809/03/2022 
ԱՂԵԿՅԱՆ ԱՂՈՒՆԻԿ ԳՈՒՐԳԵՆԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Հովիտ բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 8609/03/2022 
ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ ՕՖԻԿ ԳՈՒՐԳԵՆԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Բասեն բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 13411/03/2022 
ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ՔՆԱՐԻԿ ԱՎԵՏԻՔԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Ջրառատ բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 8509/03/2022 
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԱՐԱՔՍԻ ՆԱՊՈԼԵՈՆԻՀավաքարար /մաքրուհի/Կամո բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 8709/03/2022 
ԵՐԻՑՅԱՆ ԱՆՈՒՇ ՍՈՒՐԵՆԻՀավաքարար /մաքրուհի/Այգաբաց բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 9009/03/2022 
ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ՎԱՉԱԳԱՆԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Ախուրիկ բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 9709/03/2022 
ՄԽՈՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ՆԻԿՈԼԱՅԻՀավաքարար /մաքրուհի/Հայկավան բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 9409/03/2022 
ԷԼՈՅԱՆ ՄԱՐԼԵՆԱ ՄԿՐՏԻՉԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Ոսկեհասկ բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 9309/03/2022 
ՉՈՒԹԻԿՅԱՆ ԱՐՈՒՍՅԱԿ ՆՈՐԻԿԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Շիրակ բնակավայր/ 67891Կարգադրություն թիվ 14115/03/2022 
ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ ԱՆԱԻԴԱ ՆԵՐՍԵՍԻՀավաքարար /մաքրուհի/Ջաջուռ բնակավայր/67891Կարգադրություն թիվ 13514/03/2022 
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԱՄԱԼՅԱ ՀԱՄԼԵՏԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Գետք բնակավայր/67891Հրաման թիվ 27-Ա26/02/2024 
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԱՆԳԻՆ ՎՈԼՈԴՅԱՅԻՀավաքարար /մաքրուհի/ Քեթի բնակավայր/67891Հրաման թիվ 11-Ա01/02/2024 
ՍԱՀԱԿՅԱՆ ԵՍԹԵՐ ԱՎԵՏԻՍԻԳործավար0Հրաման թիվ 281-Ա03/01/2024 
ՔԱՂԱՔԱՑԻԱԻՐԱՎԱԿԱՆ
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ԽԱՉԻԿԻԱշխատակից277222Կարգադրություն թիվ 390-Ա26/12/2023 
ԱՍԼԱՆՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ ԱՐԱԻԱշխատակից274000Կարգադրություն թիվ 03-Ա15/02/2024 
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԿԱՐԵՆ ԱԼԵՔՍԱՆԻԱշխատակից207400Կարգադրություն թիվ 71-Ա13/02/2024 
ՊԱՐԳԵՎՅԱՆ ՍԱՄՎԵԼ ՆԱԶԻՐՈՎԻԱշխատակից170000Կարգադրություն թիվ 93-Ա04/03/2024 
ԳԱԼՈՅԱՆ ԱԼԻՍԱ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻԱշխատակից170000Կարգադրություն թիվ 22-Ա01/02/2024 
ՈՒԳՈՒՄՅԱՆ ԳԱՐԻԿ ՎԱՀՐԱՏԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 47-Ա01/02/2024 
ՄԻՐԻՋԱՆՅԱՆ ԺԵՆՅԱ ԳԱԳԻԿԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 43-Ա01/02/2024 
ՄՆԱՑՅԱՆ ԱՐՄԻՆԵ ՄՀԵՐԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 49-Ա01/02/2024 
ԱՅՎԱԶՅԱՆ ՍԻԼՎԱՐԴ ԳԵՂԱՄԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 31-Ա01/02/2024 
ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ ՄԱՐԻՆԵ ԱՐՏԱՎԱԶԴԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 32-Ա01/02/2024 
ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ԹԵՐԵԶԱ ՎԱՉԱԳԱՆԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 33-Ա01/02/2024 
ՀԱՐԵՅԱՆ ԳՈՀԱՐ ՍԱՐՈՒԽԱՆԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 34-Ա01/02/2024 
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ՏԱՐՈՆ ԴԱՎԻԹԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 36-Ա01/02/2024 
ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ ՎԱՀՐԱՄ ՍՏՅՈՊԱՅԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 37-Ա01/02/2024 
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՇԱՀԱՆԴՈՒԽՏ ՍԵՐՅՈԺԱՅԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 39-Ա01/02/2024 
ՀՈՒՆԱՆՅԱՆ ՀԱԿՈԲ ՀՈՒՆԱՆԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 40-Ա01/02/2024 
ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ ՀԱՅԿ ՄԱՆՈՒԿԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 52-Ա05/02/2024 
ՍԱՀԱԿՅԱՆ ՄԻՔԱՅԵԼ ԱՐԱՐԱՏԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 60-Ա09/02/2024 
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳ ԱՇՈՏԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 30-Ա02/02/2024 
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ՎԱՐԴՈՒՀԻ ԱԼԲԵՐՏԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 28-Ա01/02/2024 
ԴԱՐԲԻՆՅԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ ՀՐԱՆՏԻԱշխատակից150000Կարգադրություն թիվ 109-Ա20/03/2024 
ՄԻՆԱՍՅԱՆ ՆՈՒՆԵ ՀՐԱՉԻԿԻԱշխատակից120000Կարգադրություն թիվ 77-Ա19/02/2024 
ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ՔՐԻՍՏԻՆԵ ԲԵՆԻԱՄԻՆԻԱշխատակից120000Կարգադրություն թիվ 41-Ա01/02/2024 
ՎԱՐՈՍՅԱՆ ՄԵԽԱԿ ՌԱԶՄԻԿԻԱշխատակից120000Կարգադրություն թիվ 35-Ա01/02/2024 
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ՆԵԼԼԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆԻԱշխատակից120000Կարգադրություն թիվ 44-Ա01/02/2024 
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ԱՐՏՈՒՇԻԱշխատակից120000Կարգադրություն թիվ 46-Ա01/02/2024 
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԱՐԱԻԿ ԽԱՉԻԿԻԱշխատակից120000Կարգադրություն թիվ 45-Ա01/02/2024 
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ՌԻՏԱ ԱԼԲԵՐՏԻԱշխատակից120000Կարգադրություն թիվ 48-Ա01/02/2024 
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՆԵԼԼԻ ԿԱՐՈՒՇԻԱշխատակից120000Կարգադրություն թիվ 26-Ա01/02/2024 
ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ ՀԱՍՄԻԿ ՎԱՉԱԳԱՆԻԱշխատակից120000Կարգադրություն թիվ 27-Ա01/02/2024 
ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ ԱՆՈՒՇԻԿ ՌՈԲԵՐՏԻԱշխատակից120000Կարգադրություն թիվ 29-Ա01/02/2024 
ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ՍԱՄՎԵԼ ՎԱՐԱԶԴԱՏԻԱշխատակից110000Կարգադրություն թիվ 89-Ա01/03/2024 
ՀԱԿՈԲՅԱՆ ՍԱՄՎԵԼ ՀԱԿՈԲԻԱշխատակից80000 17/11/2023 
ԳԱԼՈՅԱՆ ԱՆԻ ՍԱՄՎԵԼԻԱշխատակից0 05/12/2023 
ՍԱԼՈՅԱՆ ՄԱՄԵԴ ԱԳԻՏԻԱշխատակից0Կարգադրություն 403-Ա03/01/2024 
ԹՈՒՄԱՍՅԱՆ ԿԱՐԻՆԵ ԹՈՒՄԱՍԻԱշխատակից0Կարգադրություն 401-Ա10/01/2024 
ՔԱԲԱԲՅԱՆ ՌՈՒԲԻԿ ՍՈՒՐԵՆԻԱշխատակից0Կարգադրություն թիվ 378-Ա06/12/2023 
ՊԱԼՅԱՆ ԿԱՐԵՆ ՆՈՐԱՅՐԻԱշխատակից0Կարգադրություն թիվ 161-Ա02/05/2024 
ՈՍԿԱՆՅԱՆ ԿԱՐԵՆ ԱՇՈՏԻԱշխատակից0Կարգադրություն թիվ 144-Ա12/04/2024 
ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ ԱՐՄԻՆԵ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻԱշխատակից0Կարգադրություն թիվ 145-Ա12/04/2024 
ԱՅՎԱԶՅԱՆ ՎԱՐԴԱՆ ՎՈԼՈԴՅԱՅԻԱշխատակից0 17/06/2024 
Հաստ. Պաշտոնի միավորի անվանումըՊաշտոնի ծածկագիրԴրույքաչափը (դրամ)Պաշտոնի անձնագիրը 
1․ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ 429978 Հայտարարություն
5․ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ՍՊԱՍԱՐԿՈՒՄ ԻՐԱԿԱՆԱՑՆՈՂ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ
Հավաքարար /մաքրուհի/ Ախուրյան բնակավայր/ 135782 Հայտարարություն
Հավաքարար /մաքրուհի/ Արևիկ բնակավայր/ 67891 Հայտարարություն
Հավաքարար /մաքրուհի/ Փոքրաշեն բնակավայր/ 67891 Հայտարարություն
Անասնաբույժ 150000 Հայտարարություն
Ավագանու խմբակցության գործավար 118810 Հայտարարություն
Գործավար /Ախուրյան/ 181043 Հայտարարություն
ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐԻ, ՏՈՒՐԻԶՄԻ, ԱՌԵՎՏՐԻ, ՍՊԱՍԱՐԿՄԱՆ ԵՎ ԳՈՎԱԶԴԻ ԲԱԺԻՆ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2- 3 237619 Հայտարարություն
Փաստաթղթի համարըՏարիԱմիսԼրացման ԱմսաթիվըՍկիզբՎերջԳործատուՍտորաբ.ղեկավարՆերկայացուցիչ 
52022501/06/202201/05/202231/05/2022ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ ՍՈՒՐԵՆ ՎԱՀՐԱՄԻ  
32022301/04/202201/03/202231/03/2022ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻ  
22022203/03/202201/02/202228/02/2022ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻ  
12022103/02/202203/01/202231/01/2022ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՄԻԿՈՆԻ  
1220211203/01/202201/12/202131/12/2021ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՄԻԿՈՆԻ  
1120211101/12/202101/11/202130/11/2021ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՄԻԿՈՆԻ  
1020211002/11/202101/10/202131/10/2021ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻ  
82021802/09/202101/08/202131/08/2021ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՄԻԿՈՆԻ  
72021702/08/202101/07/202131/07/2021ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՄԻԿՈՆԻ  
62021602/07/202101/06/202130/06/2021ԻԳԻԹՅԱՆ ԱՐԾՐՈՒՆԻ ՆԵՐՍԵՍԻՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՄԻԿՈՆԻ  
12345
Փաստաթղթի անվանումը  Ֆայլը  
Ո Ր Ո Շ ՈՒ Մ 27 դեկտեմբերի 2007 թվականի N 1588-Ն ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆԻ ԳՅՈՒՂԱԿԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ (ԲՆԱԿԱՎԱՅՐԻ) ԳԼԽԱՎՈՐ ՀԱՏԱԿԱԳԻԾԸ ՀԱՍՏԱՏԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ ՉհրապարակվողՈրպես նկար չհրապարակվող
ԳԼԽԱՎՈՐ ՀԱՏԱԿԱԳԻԾՉհրապարակվողՈրպես նկար չհրապարակվող
Տեղակայվածությունը քարտեզի վրաՉհրապարակվողՈրպես նկար չհրապարակվող
քարտեզՉհրապարակվողՈրպես նկար չհրապարակվող
կանոնադրությունՉհրապարակվողՈրպես նկար չհրապարակվող
Գլխավոր հատակագծի նկարագրությունՉհրապարակվողՈրպես նկար չհրապարակվող
Ախուրյան համայնքի ավագանու կանոնակարգՀրապարակվողՈրպես նկար չհրապարակվող
ԿանոնադրությունՉհրապարակվողՈրպես նկար չհրապարակվող
ՄԵՐ ԿՈՆՏԱԿՏՆԵՐԸ
ՄԻԱՑԵՔ ՄԵԶ
ՀՂՈՒՄՆԵՐ
ՀՀ Շիրակի մարզ, գ.Ախուրյան, Գյումրու խճուղի 42
0312 70885 , 0312 70303
akhuryan.shirak@mail.ru , akhuryan.shirak@gmail.com
Պաշտոնական էլ. փոստ` 50834216@e-citizen.am
(միայն www.e-citizen.am համակարգով ծանուցումների համար)



© 2008 - 2024 Հեղինակային իրավունքները պաշտպանված են
ԱԽՈՒՐՅԱՆԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
Մշակող   ՏՀԶՎԿ ՀԿ
Համայնքային կառավարման տեղեկատվական համակարգ 2081
ԲԿԳ Մրցանակ 2015 - OGP Award 2015
2015 Regional Winner