Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 33-րդ հոդվածի 4-րդ մասի 11-րդ կետի, Հայաստանի Հանրապետության աշխատանքային օրենսգրքի 159-րդ հոդվածի 1-ին մասի և 163-րդ հոդվածի դրույթներով և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Ախուրյանի համայնքապետարանի աշխատակազմիքարտուղարության, անձնակազմի կառավարման և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջին կարգի մասնագետՍուսաննա Վաղինակի Բարսեղյանիդիմումը հրամայում եմ`
1.Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Ախուրյանի համայնքապետարանի աշխատակազմիքարտուղարության, անձնակազմի կառավարման և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(ծածկագիր 3.2-5) Սուսաննա Վաղինակի Բարսեղյանինտրամադրել 2024-2025 թվականների աշխատանքային տարվա ամենամյա նվազագույն արձակուրդի մի մասը։
2.Արձակուրդի տևողությունը 5 աշխատանքային օր` 2025 թվականի մարտի 31-ից մինչև ապրիլի 04-ը ներառյալ:
3.Ամենամյա արձակուրդի ընթացքում Սուսաննա Վաղինակի Բարսեղյանի պարտականությունների կատարումը վերապահելՀայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Ախուրյանի համայնքապետարանի աշխատակազմի քարտուղարության, անձնակազմի կառավարման և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (ծածկագիր՝ 3․2-4) Մարիամ Արշալույսի Մովսիսյանին: