Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 33-րդ հոդվածի 4-րդ մասի 11-րդ կետի, Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թվականի դեկտեմբերի 29-ի N 2335-Ն որոշմամբ հաստատված կարգի 3-րդ կետի դրույթներով և հաշվի առնելով Կոռուպցիայի կանխարգելման հանձնաժողովի կողմից 2025 թվականի մարտի 18-ի N 01/1117-2025 գրությունը հրամայում եմ`
1.Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Ախուրյանի համայնքապետարանի աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ (ծածկագիր 2․3-10) Արա Խորենի Ղանդիլյանինգործուղել քաղաք Երևան, Կորյունի 15 հասցե՝ վարչական վարույթի մասնակցելու նպատակով։
2. Գործուղման ժամկետը 1 օր` 2025 թվականի մարտի 27-ին:
3․Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Ախուրյանի համայնքապետարանի աշխատակազմի ֆինանսատնտեսագիտական, եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի պետին Հայաստանի Հանրապետության օրենսդրությամբ սահմանված կարգով կատարել գործուղմանհաշվարկումն ու վճարումը։