Ղեկավարվելով <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 33-րդ հոդվածի 4-րդ մասի 11-րդ կետի, Հայաստանի Հանրապետության աշխատանքային օրենսգրքի 159-րդ հոդվածի 1-ին մասի դրույթներով, հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թվականի օգոստոսի 11-ի թիվ 1384-Ն որոշմամբ սահմանված ցանկի 16-րդ կետը և Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Ախուրյանի համայնքապետարանի աշխատակազմիառաջատարմասնագետ Զոհրաբ Յուրիկի Հունոյանիդիմումը հրամայում եմ`
1. Հայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Ախուրյանի համայնքապետարանի աշխատակազմիառաջատարմասնագետ (ծածկագիր 3.1-16) Զոհրաբ Յուրիկի Հունոյանինտրամադրել 2024 - 2025 թվականների աշխատանքային տարվա ամենամյա նվազագույն և լրացուցիչ արձակուրդները։
2. Արձակուրդի տևողությունը 24 աշխատանքային օր` 2025 թվականի մարտի 24-ից մինչև 2025 թվականի ապրիլի 25-ը ներառյալ:
3.Ամենամյա արձակուրդի ընթացքում Զոհրաբ Յուրիկի Հունոյանիպարտականությունների կատարումը վերապահելՀայաստանի Հանրապետության Շիրակի մարզի Ախուրյանի համայնքապետարանի աշխատակազմի առաջատար մասնագետ (ծածկագիր 3.1-15) Արսեն Ռուդոլֆի Սարգսյանին: