Այսօր:
Ուրբաթ, 10 Մայիսի 2024թ.
Ախուրյանի համայնքապետարանի պաշտոնական կայք
Հյուրերի քանակը՝
20
Մուտք
Մոռացել եք Գաղտնաբառը?
Գրանցվել
ՀՀ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔ
ՀԱՄԱՅՆՔ
Համայնքի մասին
Համայնքային կազմակերպություններ
Նորություններ
Իրադարձությունների օրացույց
Հայտարարություններ
Զարգացման ծրագրեր
Գնումներ
Ընտրություններ
Մեդիա
Պատկերասրահ
Տեսադարան
ԶԼՄ-ները մեր մասին
Մրցանակներ, շնորհակալագրեր
Հարցումներ
ՏԻՄ
Համայնքի ավագանի
Ավագանու նիստեր
Ավագանու անդամներ
Ավագանու որոշումներ
Ավագանու ուղերձներ
Ավագանու կանոնակարգ
Համայնքի ղեկավար
Համայնքի ղեկավարի էջը
Որոշումներ
Ուղերձներ
Խորհրդակցություններ
ՏԻՄ-երի իրավական ակտեր
Համայնքի ավագանու ...
Որոշումներ
Որոշումների նախագծեր
Համայնքի ղեկավարի ...
Որոշումներ
Որոշումների նախագծեր
ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
Աշխատակազմ
Աշխատանքի հայտարարություններ
Հաշվետվություններ
Դիմել համայնքապետարան
Հետադարձ կապ
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԲՅՈՒՋԵ
Կատարողական
Եկամուտների կատարողական
Ծախսերի կատարողական
Բյուջեի մուտքեր
Մուտքեր
Հաշվետվություններ
1-6 հատվածներ
Գրաֆիկական
Բյուջեի պլան
Եկամուտների պլան
Ծախսերի պլան
Նախահաշիվներ
ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ԳՈՒՅՔ
Ընդհանուր տվյալներ
Առաջարկներ
Հողատարածքներ
Շենք-շինություններ
Մեքենա-մեխանիզմներ
ՏԵՂԵԿԱՏՈՒՆԵՐ
Հաճախ տրվող հարցեր
Սահմանված կարգեր
Ձևաթղթերի շտեմարան
Տրամադրված թույլտվություններ
ԾԱՌԱՅՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
Ծառայությունների հավաքածու
Դիմել համայնքապետարան
Հետևել դիմումի ընթացքին
Գույքային հարկերի պարտավորություններ
Վարձակալական պարտավորություններ
Գրանցել խնդիր
Երեխային հերթագրել մանկապարտեզ
Տուրքերի և վճարների դրույքաչափեր
ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶՆԵՐ
ԶԲՈՍԱՇՐՋՈՒԹՅՈՒՆ
Ընդհանուր տեղեկություններ
Պատմամշակութային կոթողներ
Թանգարաններ
Հուշարձաններ
Հյուրանոցներ
Հյուրատներ
Սննդի կետեր
Հանգստի և ժամանցի վայրեր
ԻՐԱԴԱՐՁՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
28
Մայիս
Հանրապետության տոն
1
Հունիս
Երեխաների իրավունքների պաշտպանության օր
5
Հուլիս
Սահմանադրության օր
1
Սեպտեմբեր
Գիտելիքի և դպրության օր
21
Սեպտեմբեր
Անկախության տոն
7
Դեկտեմբեր
Երկրաշարժի զոհերի հիշատակի օր
31
Դեկտեմբեր
Ամանոր
6
Հունվար
Սուրբ ծնունդ և հայտնություն
13
Հունվար
Հին նոր տարի
28
Հունվար
Բանակի օր
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆԻ «ԱՅԳԱԲԱՑ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ» ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆ ՀՈԳԵԲԱՆԻ ԹԱՓՈՒՐ ՊԱՇՏՈՆԸ ԶԲԱՂԵՑՆԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ՄՐՑՈՒՅԹ
2024,Մայիս 8 - Հունիս 5
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՄԱՐՎՈՂ ՀՈՂԵՐԻՑ ԱՃՈՒՐԴՈՎ ՀՈՂԱՄԱՍԵՐ ՕՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
2024,Մայիս 6 - 29
ՀԱՆՐԱՅԻՆ ԼՍՈՒՄ ԿՐԱՇԵՆ ԲՆԱԿԱՎԱՅՐՈՒՄ
2024,Մայիս 2 - 17
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԲԱՍԵՆ ՎԱՐՉԱԿԱՆ ՏԱՐԱԾՔՈՒՄ ԳՏՆՎՈՂ ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՆԴԻՍԱՑՈՂ 15 ԿՏՈՐ ՀՈՂԵՐԻ ՎԱՐՁԱԿԱԼՈՒԹՅԱՆ ՄՐՑՈՒՅԹ
2024,Մայիս 2 - Հունիս 5
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ «ՄԱՐՄԱՇԵՆԻ ՀԵՆՐԻԿ ՍԵՐՈԲՅԱՆԻ ԱՆՎԱՆ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ» ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆ ՀՈԳԵԲԱՆԻ ԹԱՓՈՒՐ ՊԱՇՏՈՆԸ ԶԲԱՂԵՑՆԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ՄՐՑՈՒՅԹ ԱՆՑԿԱՑՆԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
2024,Ապրիլ 30 - Մայիս 24
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ «ԱԶԱՏԱՆԻ ԱՐՓԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ» ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆ ՀՈԳԵԲԱՆԻ 0,5 ԴՐՈՒՅՔ ԹԱՓՈՒՐ ՊԱՇՏՈՆԸ ԶԲԱՂԵՑՆԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ՄՐՑՈՒՅԹ
2024,Ապրիլ 18 - Մայիս 20
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՄԱՐՎՈՂ ՀՈՂԵՐԻՑ ԱՃՈՒՐԴՈՎ ՀՈՂԱՄԱՍԵՐ ՕՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
2024,Ապրիլ 15 - Մայիս 13
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆԻ «ԿԱՄՈՅԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ» ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆ ՄԵԹԱԴԻՍՏԻ ԵՎ ԵՐԱԺՇՏՈՒԹՅԱՆ ՂԵԿԱՎԱՐԻ ԹԱՓՈՒՐ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐԸ ԶԲԱՂԵՑՆԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ՄՐՑՈՒՅԹ ԱՆՑԿԱՑՆԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
2024,Ապրիլ 15 - Մայիս 15
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶԻ ԱԽՈՒՐՅԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ <<ԱՅԳԱԲԱՑ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ>> ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆ ՖԻԶԿՈՒԼՏՈՒՐԱՅԻ ՀՐԱՀԱՆԳՉԻ ԹԱՓՈՒՐ ՀԱՍՏԻՔԸ ԶԲԱՂԵՑՆԵԼՈՒ ՄՐՑՈՒՅԹԻ
2023,Դեկտեմբեր 4 - 2024,Դեկտեմբեր 28
ՀՈՂԻ ՀԱՐԿԻ,ԳՈՒՅՔԱՀԱՐԿԻ, ՏԵՂԱԿԱՆ ՏՈՒՐՔԵՐԻ և ՎՃԱՐՆԵՐԻ, ՎԱՐՁԱԿԱԼՈՒԹՅԱՆ ՎԱՐՁԱՎՃԱՐՆԵՐԻ ԱՊԱՌՔՆԵՐԸ ՎՃԱՐԵԼՈՒ ՎԵՐԱԲԵՐՅԱԼ
2018,Օգոստոս 10 - 2027,Օգոստոս 10
ՀԱՐՑՈՒՄ
ՕԳՏԱԿԱՐ ՀՂՈւՄՆԵՐ
Հետևեք Ձեր վարձակալական վճարներին
Հետևեք Ձեր դիմումի կամ գրության ընթացքին
Ընտանեկան նպաստ ստացողների ցուցակ
«ՏԻՄխաղա»
Օգտակար հղումներ
Ծառայությունների գրանցում
Թափուր հաստիքներ
Ֆորում (քննարկումներ)
ԱԶԴԱՐԱՐՄԱՆ ԷԼԵԿՏՐՈՆԱՅԻՆ ՄԻԱՍՆԱԿԱՆ ՀԱՐԹԱԿ
ԱԽՈՒՐՅԱՆԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
>
4. ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
Կազմակերպա-Իրավական տեսակ
Հիմնադրման ամսաթիվը
Կոնտակտներ
Մանրամասներ
Հաստիքացուցակ
Աշխատակիցներ
Թափուր հաստիքներ
Կադրերի ռեզերվ
Ա/Հ Տեղեկագիր
Փաստաթղթեր
Գործունեության հասցե(ներ)
Տեղակայվածությունը քարտեզի վրա
Փոստային դասիչ (ինդեքս)
Հեռախոս(ներ)
Ֆաքս
Էլ. փոստ
Հղում
Աշխ. օրեր
Աշխ. ժամեր
Հաստիքային միավորի/Պաշտոնի անվանումը
Պաշտոնի ծածկագիր
Դրույքաչափը (դրամ)
Հաստիքի/Պաշտոնի հաստատման որոշման համար
Ամսաթիվը
Պաշտոնի անձնագիրը
4. ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
Աշխատակազմի քարտուղար
1.1- 1
429978
1
25/07/2012
ՔԱՂԱՔԱՇԻՆՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ՀՈՂԱՇԻՆՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺԻՆ
Բաժնի պետ 2.1-1
2.1- 1
356429
1
07/12/2021
Գլխավոր մասնագետ 2.3-1
2.3- 1
311168
1
25/07/2012
Գլխավոր մասնագետ 2.3-2
2.3- 2
311168
1
25/07/2012
Գլխավոր մասնագետ 2.3-3
2.3- 3
311168
1
25/07/2012
Առաջատար մասնագետ 3.1-1
3.1- 1
277222
1
25/07/2012
Առաջատար մասնագետ 3.1-2
3.1- 2
277222
1
22/02/2018
ԳՅՈՒՂԱՏՆՏԵՍՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ԲՆԱՊԱՀՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺԻՆ
Բաժնի պետ 2.1-2
2.1- 2
356429
1
25/07/2012
Գլխավոր մասնագետ 2.3-4
2.3- 4
311168
1
25/07/2012
Առաջատար մասնագետ 3.1-3
3.1- 3
277222
1
25/07/2012
Առաջատար մասնագետ 3.1-4
3.1- 4
277222
1
04/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-1
3.2- 1
237619
1
22/02/2018
ՖԻՆԱՆՍԱՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ, ԵԿԱՄՈՒՏՆԵՐԻ ՀԱՇՎԱՌՄԱԱՆ ԵՎ ՀԱՎԱՔԱԳՐՄԱՆ ԲԱԺԻՆ
Բաժնի պետ 2.1-3
2.1- 3
356429
1
04/03/2022
Գլխավոր մասնագետ 2.3-5
2.3- 5
311168
1
25/07/2012
Գլխավոր մասնագետ 2.3-6
2.3- 6
311168
1
05/03/2022
Գլխավոր մասնագետ 2.3-7
2.3- 7
311168
1
04/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-5
3.1- 5
277222
1
04/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-6
3.1- 6
277222
1
04/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-2
3.2- 2
237619
1
25/07/2012
ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐԻ, ՏՈՒՐԻԶՄԻ, ԱՌԵՎՏՐԻ, ՍՊԱՍԱՐԿՄԱՆ ԵՎ ԳՈՎԱԶԴԻ ԲԱԺԻՆ
Բաժնի պետ 2.1-4
2.1- 4
356429
1
05/03/2022
Գլխավոր մասնագետ 2.3-8
2.3- 8
311168
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-7
3.1- 7
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-8
3.1- 8
277222
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-3
3.2- 3
237619
1
25/07/2012
ՔԱՐՏՈՒՂԱՐՈՒԹՅԱՆ, ԱՆՁՆԱԿԱԶՄԻ ԿԱՌԱՎԱՐՄԱՆ ԵՎ ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՏԵԽՆՈԼՈԳԻԱՆԵՐԻ ԲԱԺԻՆ
Բաժնի պետ 2.1-5
2.1- 5
356429
1
05/03/2022
Գլխավոր մասնագետ 2.3-9
2.3- 9
311168
1
05/03/2022
Գլխավոր մասնագետ 2.3-9
2.3- 9
311168
1
26/04/2024
Առաջատար մասնագետ 3.1-10
3.1- 10
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-9
3.1- 9
277222
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-4
3.2- 4
237619
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-5
3.2- 5
237619
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-6
3.2- 6
237619
1
05/03/2022
ՍՏՈՐԱԲԱԺԱՆՈՒՄՆԵՐԻ ՄԵՋ ՉՆԵՐԱՌՎԱԾ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
Գլխավոր մասնագետ - իրավաբան 2.3-10
2.3- 10
311168
1
05/03/2022
Գլխավոր մասնագետ - իրավաբան 2.3-11
2.3- 11
311168
1
05/03/2022
Գլխավոր մասնագետ 2.3-12
2.3- 12
311168
1
05/03/2022
Գլխավոր մասնագետ 2.3-13
2.3- 13
311168
1
05/03/2022
Գլխավոր մասնագետ 2.3-14
2.3- 14
311168
1
26/07/2012
Գլխավոր մասնագետ 2.3-15
2.3- 15
311168
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-11
3.1- 11
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-12
3.1- 12
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-13
3.1- 13
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-14
3.1- 14
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-15
3.1- 15
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-16
3.1- 16
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-17
3.1- 17
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-18
3.1- 18
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-19
3.1- 19
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-20
3.1- 20
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-21 /Ազատան բնակավայր/
3.1- 21
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-22 /Առափի բնակավայր/
3.1- 22
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-23 /Արևիկ բնակավայր/
3.1- 23
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-24 /Բասեն բնակավայր/
3.1- 24
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-25 /Երազգավորս բնակավայր/
3.1- 25
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-26 /Մայիսյան բնակավայր/
3.1- 26
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-27 /Մարմաշեն բնակավայր/
3.1- 27
277222
1
05/03/2022
Առաջատար մասնագետ 3.1-28 /Ոսկեհասկ բնակավայր/
3.1- 28
277222
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-10 /Հացիկ բնակավայր/
3.2- 10
237619
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-11 /Ղարիբջանյան բնակավայր/
3.2- 11
237619
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-12 /Շիրակ բնակավայր/
3.2- 12
237619
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-13 /Ջրառատ բնակավայր/
3.2- 13
237619
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-14 /Վահրամաբերդ բնակավայր/
3.2- 14
237619
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-7 /Ախուրիկ բնակավայր/
3.2- 7
237619
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-8 /Կամո բնակավայր/
3.2- 8
237619
1
05/03/2022
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-9 /Հայկավան բնակավայր/
3.2- 9
237619
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-1 /Այգաբաց բնակավայր/
3.3- 1
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-10 /Քեթի բնակավայր/
3.3- 10
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-11 /Լեռնուտ բնակավայր/
3.3- 11
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-12 /Մեծ Սարիար բնակավայր/
3.3- 12
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-13 /Փոքրաշեն բնակավայր/
3.3- 13
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-2 /Կառնուտ բնակավայր/
3.3- 2
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-3 /Հովիտ բնակավայր/
3.3- 3
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-4 /Բենիամին բնակավայր/
3.3- 4
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-5 /Բայանդուր բնակավայր/
3.3- 5
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-6 /Գետք բնակավայր/
3.3- 6
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-7 /Կապս բնակավայր/
3.3- 7
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-8 /Հովունի բնակավայր/
3.3- 8
209331
1
05/03/2022
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-9 /Ջաջուռ բնակավայր/
3.3- 9
209331
1
05/05/2022
Աշխատողներ
Բոլորը
Ազատվածներ
Ազգանուն Անուն Հայրանուն
Հաստիք
Աշխատավարձ
Հրամանի համարը
Ամսաթիվը
Պայմանագրի տեսակ
Աշխատաժամանակը
ՔԱՂԱՔԱՇԻՆՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ՀՈՂԱՇԻՆՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺԻՆ
ՄՈՒՐԱԶՅԱՆ ՂՈՒԿԱՍ ՖՈՒՐՄԱՆԻ
Բաժնի պետ 2.1-1
356429
Որոշում թիվ 354-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՍԱՄՎԵԼ ԱՐՇԱԼՈՒՅՍԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-3
311168
Հրաման թիվ 21-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՏԻԳՐԱՆՅԱՆ ԼԻՊԱՐԻՏ ԼԻՊԱՐԻՏԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-1
311168
Հրաման թիվ 17-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՏՈՆՈՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ ՍՈՒՐԻԿԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-2
311168
Հրաման թիվ 36-Ա
25/08/2022
------
9.00-18.00
ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ՍՈՒՍԱՆՆԱ ԼԵՎՈՒՇԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-1
277222
Հրաման թիվ 26-Ա
02/05/2022
ժամկետային
9.00-18.00
ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ ԻԳՈՐ ԱՇՈՏԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-2
277222
Հրաման թիվ 4-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԳՅՈՒՂԱՏՆՏԵՍՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ԲՆԱՊԱՀՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺԻՆ
ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ ՀՈՎԻԿ ՍՊԻՐԻԴՈՆԻ
Բաժնի պետ 2.1-2
356429
Որոշում թիվ 331-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ՏԻԳՐԱՆ ԱՏՈՄԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-4
311168
Հրաման թիվ 239-Ա
16/11/2023
ժամկետային
9.00-18.00
ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳ ՍԱՐԳՍԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-4
277222
Հրաման թիվ 62-Ա
10/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՊՈՂՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՐԱՏԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-3
277222
Հրաման թիվ 6-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՍԱՆԹՐՈՍՅԱՆ ԽԱՉԱՏՈՒՐ ԱՐՏԱՎԱԶԴԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-1
237619
Հրաման թիվ 65-Ա
16/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՖԻՆԱՆՍԱՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ, ԵԿԱՄՈՒՏՆԵՐԻ ՀԱՇՎԱՌՄԱԱՆ ԵՎ ՀԱՎԱՔԱԳՐՄԱՆ ԲԱԺԻՆ
ՍԵՐՈԲՅԱՆ ՆԱԻՐԱ ԿԱՐԱՊԵՏԻ
Բաժնի պետ 2.1-3
356429
Որոշում թիվ 355-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆ ԳԱԲՐԻԵԼ ԺԻՐԱՅՐԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-5
311168
Հրաման թիվ 98-Ա
26/08/2022
------
9.00-18.00
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԻՆԳԱ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-6
311168
Հրաման թիվ 1-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՅԱՎՐՈՒՄՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԱՐԱՄԱՅԻՍԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-7
311168
Հրաման թիվ 19-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ՍՈՒՐԵՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-6
277222
Հրաման թիվ 112-Ա
26/08/2022
------
9.00-18.00
ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ ՎԱՂԻՆԱԿ ՌԱՖԻԿԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-5
277222
Հրաման թիվ 55-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՊԱՊԻԿՅԱՆ ԶՈՀՐԱԲ ԲԱՂԴԱՍԱՐԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-2
237619
Հրաման թիվ 71-Ա
20/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ԾՐԱԳՐԵՐԻ, ՏՈՒՐԻԶՄԻ, ԱՌԵՎՏՐԻ, ՍՊԱՍԱՐԿՄԱՆ ԵՎ ԳՈՎԱԶԴԻ ԲԱԺԻՆ
ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ ԳՆԵԼ ԽԱՉԻԿԻ
Բաժնի պետ 2.1-4
356429
Որոշում թիվ 562-Ա
25/08/2022
ժամկետային
9.00-18.00
ՈՍԿԱՆՅԱՆ ԱՆԻ ՄՈՒՐԱԴԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-8
311168
Հրաման թիվ 16-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ԳԱԳԻԿ ԼԵՌՆԻԿԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-8
277222
Հրաման թիվ 29-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ՍԱՄՎԵԼԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-7
277222
Հրաման թիվ 114-Ա
26/08/2022
------
9.00-18.00
ՍԱՀՐԱԴՅԱՆ ՀՐԱՉՅԱ ՉԻՆՈՅԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-3
237619
Հրաման թիվ 67-Ա
16/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՔԱՐՏՈՒՂԱՐՈՒԹՅԱՆ, ԱՆՁՆԱԿԱԶՄԻ ԿԱՌԱՎԱՐՄԱՆ ԵՎ ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՏԵԽՆՈԼՈԳԻԱՆԵՐԻ ԲԱԺԻՆ
ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ ԱՐՓԻՆԵ ԱՐԶՈՒՄԱՆԻ
Բաժնի պետ 2.1-5
356429
Որոշում թիվ 332-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԻՆԱՍՅԱՆ ԹԵՐԵԶԱ ՀԱԿՈԲԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-9
311168
Հրաման թիվ 3-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ ՍԵԴԱ ԱՎԵՏԻՔԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-9
311168
Հրաման թիվ 60-Ա
22/04/2024
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՆԻԿՈԼՅԱՆ ԳՐԵՏԱ ԱԼԵՔՍԱՆԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-10
277222
Հրաման թիվ 15-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՂԱԶԱՐՅԱՆ ՍԱՎԳՅՈՒԼ ԳԱԳԻԿԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-9
277222
Հրաման թիվ 5-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ ՄԱՐԻԱՄ ԱՐՇԱԼՈՒՅՍԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-4
237619
Հրաման թիվ 69-Ա
20/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԲԱՐՍԵՂՅԱՆ ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՎԱՂԻՆԱԿԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-5
237619
Հրաման թիվ 70-Ա
20/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ ՀՌԻՓՍԻՄԵ ՄԱՆՎԵԼԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-6
237619
Հրաման թիվ 68-Ա
20/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՍՏՈՐԱԲԱԺԱՆՈՒՄՆԵՐԻ ՄԵՋ ՉՆԵՐԱՌՎԱԾ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԳԵՂԱՄ ՎԱՉԱԳԱՆԻ
Գլխավոր մասնագետ - իրավաբան 2.3-11
311168
Որոշում 637-Ա
12/10/2022
------
9.00-18.00
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ԼՈՒՍԻՆԵ ՄԱՄԻԿՈՆԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-15
311168
Հրաման թիվ 20-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՀԱՄԲԱՐՅԱՆ ՍՈՖՅԱ ԱՆՈՒՇԱՎԱՆԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-14
311168
Հրաման թիվ 18-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ԱՆԻ ՀՈՎՍԵՓԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-12
311168
Հրաման թիվ 2-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՂԱՆԴԻԼՅԱՆ ԱՐԱ ԽՈՐԵՆԻ
Գլխավոր մասնագետ - իրավաբան 2.3-10
311168
Հրաման թիվ 22-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՍՏԱՄԲՈԼՑՅԱՆ ՄԱՐԻԱՄ ՍԱՐԳՍԻ
Գլխավոր մասնագետ 2.3-13
311168
Հրաման թիվ 25-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ ՆԱԻՐԱ ԶԱՎԵՆԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-25 /Երազգավորս բնակավայր/
277222
Հրաման թիվ 28-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԱԶԱՏՈՒՀԻ ԱՂԱՍՈՒ
Առաջատար մասնագետ 3.1-22 /Առափի բնակավայր/
277222
Հրաման թիվ 34-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ՆՈՆԱ ՌՈԲԵՐՏԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-17
277222
Հրաման թիվ 7-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ ԱՆՈՒՇԱՎԱՆ ԱՐԹՈՒՐԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-18
277222
Հրաման թիվ 8-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ՄԱՐԻՆԵ ՄԽԻԹԱՐԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-12
277222
Հրաման թիվ 10-Ա
05/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ԱՐՄԵՆՈՒՀԻ ԳԵՎՈՐԳԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-19
277222
Հրաման թիվ 12-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ՀՈՎՍԵՓԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-11
277222
Հրաման թիվ 13-Ա
02/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՏԵՐ-ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ԷՄՄԱ ՔԱՋԻԿԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-28 /Ոսկեհասկ բնակավայր/
277222
Հրաման թիվ 186-Ա
05/09/2023
------
10.00-16.00
ՀԱԿՈԲՅԱՆ ԱՏԼԱՍ ՀԱՅԿԱՐԱՄԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-24 /Բասեն բնակավայր/
277222
Հրաման թիվ 188-Ա
05/09/2023
------
9.00-18.00
ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ՍՈՖՅԱ ԳԱՐԵԳԻՆԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-13
277222
243-Ա
13/11/2023
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ ՍՐԲՈՒՀԻ ՀԱԿՈԲԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-20
277222
Հրաման թիվ 128-Ա
30/08/2022
------
9.00-18.00
ՀՈՒՆՈՅԱՆ ԶՈՀՐԱԲ ՅՈՒՐԻԿԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-16
277222
Հրաման թիվ 59-Ա
05/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՍԵԴՐԱԿՅԱՆ ՆԵԼԼԻ ԱՐՄԵՆԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-27 /Մարմաշեն բնակավայր/
277222
Հրաման թիվ 54-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ ՎԱՐԴՈՒՀԻ ՎԻԼԵՄԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-26 /Մայիսյան բնակավայր/
277222
Հրաման թիվ 41-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՍԱՀԱԿՅԱՆ ԱՐՄԻՆԵ ՍԱՐԳՍԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-21 /Ազատան բնակավայր/
277222
Հրաման թիվ 42-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՍԱՐԳՍՅԱՆ ԱՐՍԵՆ ՌՈՒԴՈԼՖԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-15
277222
Հրաման թիվ 66-Ա
16/06/2022
ժամկետային
9.00-18.00
ԳՅՈՒԼԲՈՒԴԱՂՅԱՆ ԱՆԻ ԽՈՐԵՆԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-23 /Արևիկ բնակավայր/
277222
Հրաման թիվ 238-Ա
21/11/2023
ժամկետային
9.00-18.00
ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԷԴԳԱՐ ՄԱՆՎԵԼԻ
Առաջատար մասնագետ 3.1-14
277222
Հրաման թիվ 44-Ա
21/03/2024
------
9.00-18.00
ԹՈՐՈՅԱՆ ԱՆՆԱ ՌՈԲԵՐՏԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-13 /Ջրառատ բնակավայր/
237619
Հրաման թիվ 48-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ՎԻԳԵՆ ՀՐԱՉԻԿԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-12 /Շիրակ բնակավայր/
237619
Հրաման թիվ 49-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՍԻՄՈՆՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԱՐՏՈՒՇԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-10 /Հացիկ բնակավայր/
237619
Հրաման թիվ 51-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԻՐԻՋԱՆՅԱՆ ՔՆԱՐԻԿ ԹԵԼՄԱՆԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-14 /Վահրամաբերդ բնակավայր/
237619
Հրաման թիվ 52-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ԾՈՎԻՆԱՐ ԲԱՐԱՏՈՎԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-7 /Ախուրիկ բնակավայր/
237619
Հրաման թիվ 187-Ա
08/09/2023
------
9.00-18.00
ԹԻՖԻԼՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԱՎԵՏԻՍԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-8 /Կամո բնակավայր/
237619
Հրաման թիվ 144-Ա
31/08/2022
------
9.00-18.00
ԱՍԱՏՐՅԱՆ ՎԱՐԴԻԹԵՐ ԹԱԹԵՎՈՍԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-11 /Ղարիբջանյան բնակավայր/
237619
Հրաման թիվ 32-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ ԷՄՄԱ ՍԱՐԻԲԵԿԻ
Առաջին կարգի մասնագետ 3.2-9 /Հայկավան բնակավայր/
237619
Հրաման թիվ 27-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ ԲԵԼԱ ԱՐԱՄԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-11 /Լեռնուտ բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 37-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՆԱՀԱՊԵՏՅԱՆ ՄԱՐԻՆԵ ՆԱՀԱՊԵՏԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-3 /Հովիտ բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 38-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ՄԱՐԻԱՄ ԼԻՊԱՐԻՏԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-7 /Կապս բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 39-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՀՈՒՐՈՅԱՆ ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՊԱՎԼՈՒՇԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-1 /Այգաբաց բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 40-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԵՐՎԱՆԴՅԱՆ ՍԱԹԵՆԻԿ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-4 /Բենիամին բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 45-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ԱՐՇԱԼՈՒՅՍ ԳԵՎՈՐԳԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-10 /Քեթի բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 46-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՍԱՐԴԱՐՅԱՆ ՌՈԶԱ ՄԱՆՎԵԼԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-5 /Բայանդուր բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 47-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՆԻԿՈՂՈՍՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՍԵԴՐԱԿԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-12 /Մեծ Սարիար բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 28-Ա
03/05/2022
ժամկետային
9.00-18.00
ՌԱՖԱԵԼՅԱՆ ՀԱՅԿ ՎԱՐԴԿԵՍԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-9 /Ջաջուռ բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 50-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՊԱՐՍԱՄՅԱՆ ՍՎԵՏԻԿ ԳԱԳԻԿԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-13 /Փոքրաշեն բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 44-Ա
03/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ ԱՆԻ ԳԱԳԻԿԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-8 /Հովունի բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 60-Ա
05/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԿՐՏՉՅԱՆ ՍՎԵՏԼԱՆԱ ՎԱՂԱՐՇԱԿԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-6 /Գետք բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 61-Ա
05/05/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ԱԿՈՒԴԱՐԻ
Երկրորդ կարգի մասնագետ 3.3-2 /Կառնուտ բնակավայր/
209331
Հրաման թիվ 240-Ա
16/11/2023
ժամկետային
9.00-18.00
4. ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅԱՆ ՊԱՇՏՈՆՆԵՐ
ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ ՍՈՒՐԵՆ ՎԱՀՐԱՄԻ
Աշխատակազմի քարտուղար
429978
Որոշում թիվ 330-Ա
27/04/2022
Ժամանակավոր
9.00-18.00
ՄԵՐ ԿՈՆՏԱԿՏՆԵՐԸ
ՄԵՐ ԿՈՆՏԱԿՏՆԵՐԸ
ՄԻԱՑԵՔ ՄԵԶ
ՄԻԱՑԵՔ ՄԵԶ
ՀՂՈՒՄՆԵՐ
ՀՂՈՒՄՆԵՐ
ՀՀ Շիրակի մարզ, գ.Ախուրյան, Գյումրու խճուղի 42
0312 70885 , 0312 70303
akhuryan.shirak@mail.ru , akhuryan.shirak@gmail.com
Facebook
Location on Google Maps
YouTube
ՀՀ տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարարություն
Հայաստանի Հանրապետության Էլեկտրոնային Կառավարում
Համայնքային կայքեր
Տեղեկատվական Համակարգերի Զարգացման և Վերապատրաստման Կենտրոն
Հանրային մասնակցություն տեղական ինքնակառավարմանը (ՀաՄաՏեղ)
Պաշտոնական էլ. փոստ`
50834216@e-citizen.am
(միայն
www.e-citizen.am
համակարգով ծանուցումների համար)
©
2008 -
2024
Հեղինակային իրավունքները պաշտպանված են
ԱԽՈՒՐՅԱՆԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
Մշակող
ՏՀԶՎԿ ՀԿ
Համայնքային կառավարման տեղեկատվական համակարգ
2081
ԲԿԳ Մրցանակ 2015 - OGP Award 2015